zieleniec

WINTEREVENTS przedstawia propozycję wyjazdu firmowego do Zieleńca.

Zieleniec jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej (jednym z większych w Sudetach). Jest dzielnicą Dusznik Zdroju. Leży na wysokości ok. 950 m. n. p. m. w paśmie Gór Orlickich. Panuje tam specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce) – zbliżony do alpejskiego. Ze względu na szczególny układ ciśnieniowy mas powietrza, tutejszy mikroklimat wymusza na organizmie ludzkim zwiększenie produkcji czerwonych ciałek krwi, co w efekcie znacznie poprawia samopoczucie osób nawet kilka dni przebywających w Zieleńcu. Północne stoki Zieleńca, doskonałe tereny narciarskie oraz duża ilość opadów w okresie zimowym (1300 mm w ciągu roku z czego 40% przypada na okres od listopada do marca) sprawiają, że śnieg leży blisko 150 dni. Zieleniec oferuje 28 wyciągów. Dla lubiących nocne jazdy przygotowanych jest 10 oświetlonych stoków. Trasy zjazdowe Zieleńca są bardzo zróżnicowane pod względem techniki jazdy: od bardzo łatwych do bardzo trudnych. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób uprawiających freestyle na nartach lub snowboardzie Zieleniec oferuje snowpark oraz pełnowymiarową rynnę (halfpipe). Trasy zjazdowe i wyciągi są tak rozmieszczone, że mamy możliwość (nie ściągając nart czy deski z nóg) przejechania z jednego końca Zieleńca na drugi i z powrotem.

 • Przejazd mikrobusem marki Mercedes Sprinter 518 CDI, rok produkcji 2010 z Warszawy do Zieleńca (samochód jest do Państwa dyspozycji przez cały okres pobytu).

 • Zakwaterowanie w VITAL & SPA RESORT SZAROTKA

 • Będą mieli Państwo do dyspozycji Apartamenty Superior (osobno pokój dzienny,  sypialnia, łazienka z prysznicem, tv lcd, lodówka, sejf, suszarka).

W trakcie pobytu zapewniamy:

 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja). Przykładowe menu hotelowej restauracji w załączeniu.

 • salę konferencyjną wyposażoną w flipchart, projektor (układ Sali dowolny)

 • liczne atrakcje, w tym:

  – wieczorne pieczenie barana

  – karnet narciarski na cały okres pobytu

  – sprzęt narciarski z hotelowej wypożyczalni

  – opieka instruktorów narciarskich

  – przejażdżki skuterami śnieżnymi

  – wycieczkę do podziemnych fabryk zbrojeniowych w Walimiu

  – korzystanie z hotelowego centrum SPA

  – do dyspozycji gości bar hotelowy (napoje i alkohol all-inclusive)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!


by with no comments yet.
Top